Nikko Tai Chi

Nowy rok szkolny 2023/24 w Nikko Tai Chi

Ćwiczenia Tai Chi zgodnie z tradycyjnymi przekazami pobudzają do działania drzemiącą w nas energię, o istnieniu której często nie mamy nawet pojęcia.

Warsztaty w Białogórze, poznajemy formę z wachlarzem

Wzmacniamy mięśnie, poprawiamy równowagę, koordynację i koncentrację, chronimy się przed chorobami cywilizacyjnymi, a przy okazji wyciszamy się i relaksujemy.

Kiedy zaczynamy

Zajęcia rozpoczynamy w poniedziałek 11 września. Organizujemy nowe grupy., m.in. w ośrodku kultury w Wilanowie przy ul. Vogla 62 oraz nieopodal przy Radosnej 11. Można też spróbować sił na Mokotowie przy stacji metra Racławicka oraz w domach kultury w Wołominie i Kobyłce. Szczegóły w zakładkach Zobacz Plan Zajęć i Zapisz Się.

Jest fajnie!

Zajęcia są urozmaicone. Praktykujemy Tai Chi, ćwiczymy różne formy Qi Gong, uczymy się formy z wachlarzem. Pożytecznie spędzamy czas na warsztatach – tych prowadzonych w Warszawie, Poznaniu i okolicach, jak i wyjazdowych.

Po co?

Za pracę włożoną w ćwiczenia wdzięczny jest nasz organizm: wzmacniamy układ odpornościowy i nerwowy, polepszamy jakość swojego życia i oczywiście nastrój.